Image Copyrighter

Resimlere Damga Ekleme Yazılımı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 2 MB
  • Version 2.0
  • Dil İngilizce
  • Firma A. K. M. Tariqul Islam
İnternette sık olarak rastladığımız görsel çalma ve telif hakkına sahip olan görsellerin kopyalanmasının önüne geçmek için geliştirilmiş olan Image Copyrighter programı sayesinde resimlerinizin üzerine filigran logo veya metinler ekleyerek damgalayabilirs
İnternette sık olarak rastladığımız görsel çalma ve telif hakkına sahip olan görsellerin kopyalanmasının önüne geçmek için geliştirilmiş olan Image Copyrighter programı sayesinde resimlerinizin üzerine filigran logo veya metinler ekleyerek damgalayabilirsiniz.

Aynı işlevi gören diğer programların aksine oldukça kolay ve basit bir kullanıma sahip olan Image Copyrighter programı ile damgalamak istediğiniz resmi sürükle bırak desteği sayesinde program ekranına bırakarak hazırladığınız font veya renkteki yazı ya da logonuzu resme ekleyebilirsiniz. 

Image Copyrighter' da en dikkat çekici özellik ise yazınızı istediğiniz gibi düzenlemeniz ve resmin istediğiniz herhangi bir yerine ekleyebilmenizdir. Web tasarım işi ile uğraşan veya fotoğrafçıların tercih edebilecekleri bu yazılımı tamamen ücretsiz ve hiç bir kısıtlama olmadan kullanabilirsiniz.
Daha Fazla Göster
Image Copyrighter indir